Renginiai
Sostinės dienos 2010

Rugsėjo 3–5 dienomis, Vilniaus gatvės, aikštės ir skverai vėl suburs tūkstančius vilniečių ir miesto svečių pasidžiaugti „Sostinės dienomis“.

Sostinės dienos– didžiausia Vilniaus miesto šventė, skirta visiems sostinės gyventojams ir miesto svečiams. Sostinės dienų renginiai – nemokami, prieinami labai didelei auditorijai, todėl ši šventė yra pats masiškiausias įvykis mieste.

Jau penkeri metai SOSTINĖS DIENOSE „dūzgia" Gedimino prospektas. Kasmet bitučių - žingeidžių vilniečių bei miesto svečių - vis daugėja. Ne taip jau paprasta įnoringąjį sostinės Žmogų kuo nors nustebinti ir pamaloninti. Tačiau rengėjai tuo pasirūpins, todėl vėl drąsiai galima sakyti: susitikimo vietos pakeisti negalima!

DŪZGIANTIS PROSPEKTAS - ne kaimiška mugė ar prekybinė turgavietė. Tai aktyvaus kultūrinio veiksmo ir įvairių kūrybinių sumanymų vieta. Tai įvairiausių poreikių, norų ir fantazijų išsipildymo vieta. Tai kaimynystės, bičiulystės ir svečių sutikimo vieta. Tai vilniečių raiškos būdas!

Šiemet pirmą kartą DŪZGIANTIS PROSPEKTAS bus „nutiestas" per visą Gedimino prospektą: nuo Katedros aikštės iki Seimo rūmų / Žvėryno tilto. Miestas - įvairus.

Šių metų DŪZGIANČIO PROSPEKTO motto - šiuolaikinio miesto įvairovė, nenuspėjamumas, dėmesys naujiems reiškiniams, o taip pat ir amžinosioms vertybėms.

Penktadienį, rugsėjo 3 d.
Gedimino prospektas prie FLUXUS MINISTERIJOS (Gedimino pr. 27)

17.00--19.00 val. „SLAM" poezijos varžybos
17.00--21.00 val. Jaunųjų kūrėjų grupės „25-tas kadras" dažų performansas
17.00--21.00 val. Saulė Jonušaitytė su visais norinčiais lankstys origami gerves
17.00--22.00 val. Manto Lilio instaliacija "apie tapatybę" (fotografija, garsas)
18.00--19.30 val. Forumo teatro diskusinis spektaklis „Apie save ir kitus" (Žemaitės skverelyje)
19.00--21.00 val. Džiazo grupės "Independent Artists Ensemble" koncertas

www.ltkatalogas.lt

<< Atgal