Renginiai
Jaunimo iniciatyvinės grupės „Vilniaus Forumo teatras” akcija Vilniaus mokyklose.

Vilniaus Forumo teatras šiais metais vykdė savanorišką akciją „Kartu ir be problemų”, kurios metu aplankė daugiau kaip dešimtį Vilniaus mokyklų. Pagrindiniai akcijos tikslai buvo sudominti vaikus bei pedagogus nauju interaktyviu Forumo teatro metodu, kalbėti apie aktualias jaunimo bei visuomenės problemas bei kartu diskutuoti, ieškoti problemos sprendimo būdų.

Nei viena mokykla neliko abejinga. Moksleiviai bei pedagogai vienaip ar kitaip reagavo į scenoje rodomą smurtą, diskriminaciją, patyčias, psichologinę prievartą. Vieni buvo aktyvesni, ėmėsi keisti aktorius ir spręsti problemas “čia ir dabar”, kiti įsitraukė į diskusijas, buvo tokių, kurie pasirinko stebėtojo pozicijas ir įdėmiai stebėjo aplink vykstančius procesus. Vienoje iš mokyklų net teko matyti ašaras vaiko veide.

Tai paliečia,-kalbėjo vienos iš mokyklų pedagogė,-tokių metodų mokyklose labai trūksta. 

 Forumo teatro studija tikisi, kad pasirodymai neliks tik smagus prisiminimas, o moksleiviai bei pedagogai aktyviau ieškos būdų kaip spręsti aktualias problemas. Kartais tereikia noro ir šiek tiek pastangų. To Vilniaus Forumo teatras linki visiems.

Visada laukiame kvietimų atvykti į Jūsų mokyklą. Jeigu norite susipažinti su Vilniaus Forumo teatro jaunimo grupe,  Forumo teatro metodu, interaktyviai padiskutuoti apie jums aktualias problemas, pavaidinti scenoje kartu su aktoriais, kažką nauja išgirsti, pamatyti, suprasti - kvieskite mus pas save arba atvykite pas mus.

Akcijos renginiai:

Vasario 9 d. (pirmadienį), 14. 30 val.  - Vilniaus  Jono Pauliaus II gimnazija
Vasario 19 d. (ketvirtadienį), 14. 00 val. - Vilniaus Gabijos gimnazija
Vasario 26 d. (ketvirtadienį), 14.00 val. - Vilniaus Naujininkų vidurinė mokykla
Kovo 2 d. (pirmadienį), 14. 00 val. - Vilniaus Simono Daukanto vidurinė mokykla
Kovo 9 d. (pirmadienį), 14.00 val. - Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija
Kovo 17 (antradienį) 14.00 val. -  Vilniaus Valdorfo mokykla
Kovo 18 (trečiadienį) 14.00 val. -  Vilniaus „Minties“ gimnazija

Gražios ir šiltos visiems vasaros! 

<< Atgal