Renginiai
Forumo teatro sezono uždarymas ir ateities planai

2010 m. sezono Forumo teatro veiklos ataskaita

 

2010 metų sezonas buvo kupinas pokyčių, naujovių, atradimų ir praradimų bei įdomios veiklos. Aktyvi Forumo teatro veikla prasidėjo kovo mėnesį subūrus naują Forumo teatro jaunųjų aktorių grupę. Kol jaunieji „forumiečiai“ intensyviai repetavo, visą gegužės – birželio mėn. Forumo teatro vadovė Rimanta ir projektų koordinatorė Danguolė 15-oje Vilniaus miesto ir rajonų mokyklų bei Panevėžio ir Kauno pedagogų švietimo centruose pristatė Forumo teatro metodą, demonstravo Forumo teatro situacijas apie smurtą ir patyčias mokyklose, diskutavo su mokiniais ir mokytojais, ieškojo problemų sprendimo būdų. Šiuose pristatymuose apsilankė virš 1000 mokinių ir mokytojų. Buvo išdalinta virš 1 000 Forumo teatro metodinių knygelių.

Balandžio viduryje Forumo teatras persikėlė į Fluxus ministeriją Gedimino pr. 27 ir po sunkios bet smagios talkos, vėl pasinėrė į repeticijų ir spektaklių sukūrį.

Pirmasis naujųjų „forumiečių“ pasirodymas įvyko 2010 m. gegužės 11 d. tarptautinėje konferencijoje „Regioninė jaunimo politika. Jaunimo dalyvavimo sprendžiant jaunimui aktualias problemas iššūkiai ir problemos“. Šioje konferencijoje dalyvavo apie 500 žiūrovų.

Visą birželio mėnesį Fluxus ministerijos didžiojoje salėje vyko spektaklių ciklas „Diskusija apie save ir kitus“. Surengta 10 pasirodymų, kuriuose dalyvavo virš 500 žiūrovų.

Birželio pabaiga pasižymėjo sparčiu tempu ir intensyvumu. Forumo teatras dalyvavo tarptautiniame festyvalyje „Be2gether“, po kurio iškart startavo dienos stovykla globos namų auklėtiniams „Forumo teatras – mano draugas“.

Liepos 1 dieną Forumo teatras šventė savo 6-tąjį gimtadienį savo baigiamuoju pasirodymu. Gimtadienyje dalyvavo daug Forumo teatro svečių ir draugų. Smagus taškas šiame sezone – sezono uždarymo šventė vadovės Rimantos namuose.

Forumo teatro aktoriams ilsintis, darbas Vš Į „Menų ir mokymo namai“ nenutrūksta – rašomi projektai, kuriami ateities planai, sudarinėjamos naujos programos, organizuojamos edukacinės kelionės po Lietuvą...

 

FORUMO TEATRO PLANAI

 

Rugpjūtis – startuoja Socialinės integracijos instituto projektas „Socialinė virtuvė“, kuriame mes esame partneriai ir dalyvausime su Forumo teatro spektakliais 10-tyje Lietuvos savivaldybių.

                     Forumo teatras pasirodys Zarasų atviro jaunimo centro organizuojamame renginyje.

Rugsėjis – prasideda naujas Forumo teatro sezonas Fluxus ministerijoje - naujos temos, nauji spektakliai, nauji žiūrovai, naujas polėkis...

                     Prasidės trijų mėnesių projektas Socialinės intervencijos “Gyvenimo veidrodis” – jaunimo iniciatyva, skatinanti diskusijas viešosiose erdvėse. Forumo teatras kartu su VU teatro trupe „Minimum“ išeis į gatves, būkit budrūs ir pilietiški J

                     Bus renkama nauja jaunimo Forumo teatro studija – sekite informaciją, bus kvietimas.

                     Bus renkama nauja suaugusių Forumo teatro studija – sekite naujienas.

                    

Ir toliau rengsime projektus ir juos įgyvendinsime J

 

<< Atgal