Naujienos
"Teatras - sėkmingos integracijos į darbo rinką repeticija"

"Teatras - sėkmingos integracijos į darbo rinką repeticija" - po šiuo smagiu pavadinimu slypi naujas rimtas įstaigos vykdomas projektas, kurį finansuoja Nordplus Adult programa. 25% indėlį įneša projekto partneriai: VšĮ SOPA (Lietuva), NVO Education innovations transfer centre (Latvija), NVO Forum Theatre (Estija), The Wonder Theatre (Islandija), o taip pat ir kordinuojanti institucija "Menų ir mokymo namai" (Lietuva). 
Kelių sričių specialistai iš įvairių šalių susitiks ir dirbs kartu siekdami sujungti teatrą (Forumo teatrą ir Troškimų vaivorykštę) ir pasirengimą sėkmingai pritapti darbo rinkoje. Teatro specialistai ir įdarbinimo tarpininkai kurs sistemą, kuri leis darbo neturintiems žmonėms ar kitų socialiai pažeidžiamų grupių atstovams, kuriems gresia iškritimas iš darbo rinkos, ruoštis pokalbiams su darbdaviu, ieškoti reikiamos informacijos, tinkamai save pateikti, efektyviai bendrauti, tvarkytis su sunkiais jausmais, kovoti su įsisenėjusiais stereotipais ir stigmomis. 
Ši naujai sukurta sistema bus išbandoma eksperimentinio darbo su tiksline grupe metu. Partneriai taikys teatro metodus, dirbdami su darbo neturinčiais bei jo ieškančiais asmenimis, apimdami dešimt probleminių sričių, su kuriomis šie žmonės dažniausiai susiduria, Vėliau visų partnerių patirtis bus apibendrinta metodiniame leidinyje, kuris bus dalinamas bei publikuojamas internete ir leis kitiems specialistams patiems bandyti taikyti šiuos metodus savo darbe, padedant ugdyti socialiai pažeidžiamų grupių atstovų socialines, asmenines ir darbines kompetencijas, repetuoti tikras situacijas, pokalbius, kurie bus neišvengiami darbo ieškančiojo kelyje. 

                

<< Atgal