Kiti įgyvendinti projektai
Socialinės intervencijos “Gyvenimo veidrodis” – jaunimo iniciatyva, skatinanti diskusijas

Projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į egzistuojančias diskriminacijos ir sociainės atskirties problemas, skatinti visuotines diskusijas bei jaunimo iniciatyvą ieškant jų sprendimo būdų.

Projektas bus vykdomas Vilniaus mesto viešosiose erdvėse. Bus parengti 5 vaidybiniai socialinių intervencijų siužetai visuomenei aktualiomis temomis: vandalizmas ir abejingumas, neįgaliųjų diskriminacija, skurdas ir socialinė pagalba, stereotipinis mąstymas, patyčios ir smurtas prieš vaikus šeimose. Organizacijos savanoriai ir organizacijos draugai aktoriai parengs šiomis temomis siužetus ir vaidins viešosiose erdvėse, aplinkliniams nežinant. Siužetų metu bus keliami tolerancijos ir abejingumo klausimai, išryškinamos tam tikros problemos, provokuojamos diskusijos su praeiviais. Visa tai bus filmuojama slapta kamera. Visi nufilmuoti siužetai bus demonstruojami viešosiose peržiūrose Fluxus ministerijos J. Meko kino salėje. Po kiekvieno siužeto bus rengiamos diskusijos, ieškoma problemos sprendimo būdų. Po peržiūros bus išleistas kompaktinis diskas „Socialinės intervencijos - GYVENIMO VEIDRODIS” su visais siužetais, kurį projekto dalyviai ir organizacijos draugai  pristatys visuomenei ir išplatins jaunimo ir kitoms suinteresuotoms organizacijoms.

Projekto dalyviai – 15 organizacijos savanorių  nuo 15 iki 18 metų, VU dramos teatro trupės „Minimum“ 6  aktoriai.

Projekto trukmė – 3 mėnesiai.

"Šis projektas finansuojamas remiant  Europos Komisijai. Šis leidinys (pranešimas) atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą". 

 

<< Atgal