Kiti įgyvendinti projektai
Kiti projektai ir renginai

2008 m. balandžio 23 diena. Mokymai.
Trečiadienį įvykusių mokymų tikslas – Studentų savivaldų nariams pristatyti „Forumo teatro“ metodiką bei jos įtakos galimybes.
Parodomųjų mokymų metu suburta grupė studentų, ketinančių prisidėti prie šalyje jau veikiančių „Forumo teatro“ aktorių. Tokiu būdu tikimasi paskatinti aktyvesnę paties metodo sklaidą ne tik nacionalinėje, bet ir tarptautinėje erdvėje.
Kovo 1 dieną, šeštadienį, 20 valandą, Forumo teatro grupė pasirodė Jezuitų gimnazijoje, kurioje tradiciškai kovo pradžioje vyksta Ateitininkų savaitgalis.
Plačiau - ateitis.lt
Forumiečiai, traukiam į Nidą!
Vasario 25 dieną, pirmadienį mes, Forumo teatro aktoriai, pasirodėme  Nidos vidurinėje mokykloje, kur suvaidinome savo programą vyresniųjų klasiųjų moksleiviams. Mus nustebino itin šiltas publikos palaikymas ir aktyvumas. Iš viso pristatėme net keturias problemines situacijas - apie šeimos santykius, mokyklą, netoleranciją klasėje bei Nidos miestelio gyventojų santykius su turistaujančiais vokiečiais. Šį spektaklį organizavo Nidos policijos komisariatas ir miesto savivaldybė. Po spektaklio buvo labai malonu pabendrauti su moksleiviais bei mokytojais.
LiJOT „Gali pasitikėti savimi"
Vasario 22 dieną  konferencijoje „Gali pasitikėti savimi" Forumo teatro aktoriai suvaidino itin aktualią situaciją apie teistų žmonių integraciją į visuomenę. Nors pasirodyme nebuvo daug žmonių, diskusija praėjo sklandžiai ir įdomiai.
Ir vėl nauji namai namučiai
Geriau neklauskite kiek savo patalpų esame keitę, nesuskaičiuosime. Ir štai vėl įsikūrėme, tikimės, ilgesniam laikui, Saltoniškių gatvėje įsikūrusiame Kultūros darbuotojų tobulinimosi centre. Artimiausiu metu savo renginius ir spektaklius taip pat ruošiamės rengti čia:)
Tad į rankas Vilniaus žemėlapį ir iki susitikimo Kultūros darbuoto... Ai, tiesiog iki susitikimo mūs renginuose:-D
Seminaras Rokiškyje
Gruodžio 10 dieną, pirmadienį, Forumo teatro aktoriai vyko į Rokiškį, kur pristatė ši metodą mokiniams ir socialinams pedagogams.
BAIGIAMASIS FORUMO TEATRO PASIRODYMAS
Jau įvyko! Ir mes tikrai nemelavom, nes buvo netgi labai karšta! Spektaklio metu salėje buvo įvykdyta socialinė intervencija ir suvaidintos trys situacijos, apie kurias aktyviai diskutavo ir kurias keitė publika.
Visiems palaikiusiems dėkojame ir sakome iki susitikimų kituose renginiuose:)
________________________________________
Seminaras mokytojams
Gruodžio 4 dieną (antradienį), 15 valandą Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Forumo teatro aktoriai pristatė Forumo teatro metodą Vilniaus mokytojams.
Socialinės intervencijos
Lapkričio 21 - 22 dieną vykusiuose Lietuvos studentų sąjungos organizuojamuose apmokymuose, Forumo aktoriai trumpai pristatė Forumo teatro metodą. O štai didesnis dėmesys buvo skiriamas Eglės Sirvydytės pristatytoms „socialinėms intervencijoms”, kurias kurti bei vaidinti turėjo galimybę ir patys seminaro dalyviai - studentai kartu su forumo teatro aktoriais.
________________________________________
Forumo teatras švietimo savaitėje
Lapkričio 23 dieną, penktadienį, 17 valandą, Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, Lietuvos moksleivių sąjungos organizuomojoje  švietimo savaitėje   forumo teatro aktoriai suvaidino dvi situacijas diskriminacijos tema.
________________________________________

Diskusija: Vaikų auklėjimas ar valdymas?
 Praėjo trečiasis diskusijų vakaras su Svaru tema "Vaikų auklėjimas ar valdymas: kada peržengiama riba?" Daug jaudulio, daug rupesčių, daug nežinomybės,  galiausiai išejo į gerą. Maždaug dvi valandas vaidinom, patarinėjom, kalbėjom, diskutavom, vėl vaidinom, vėl diskutavom, juokėmes, išgyvenom, daug improvizavom... Jaunieji aktoriai sužibėjo naujom spalvom, Svaras, pasirodo, dar ir vaidint neblogai moka, o publika buvo viena iš gausesnių ir labai įdomiai bei aktyviai diskutuojančių. Kokios gi išvados priėjom? Oj, tų išvadų buvo daugybė, daugybė liko ir neatsakytų klausimų, tačiau vienaip ar kitaip tema pasirodė itin aktuali ir kalbeti tikrai buvo apie ką. Tikėkimes, kad kitą kartą bus nemažiau įdomu !

Ir dar daug daug įdomių renginių:) Nusiplūkėme:)
 

<< Atgal