Naujienos
Susitikimai su projekto dalyviais

Birželio 29 dieną vyko informaciniai susitikimai - detalaus projekto pristatymo seminarai Kaune ir Jonavoje. Įkvėpti malonaus bendravimo ir būsimo bendradarbiavimo vykdant projekto veiklas, tęsiame susitikimus.

Liepos 5 dieną organizuojame susitikimą su socialiniais partneriais ir projekto dalyviais iš Klaipėdos, Palangos ir Neringos miesto savivaldybių. Susitikimas vyks Klaipėdoje, LPF Dvasinės pagalbos jaunimui centro patalpose.

Liepos 7 dieną atvyksime į Panevėžį, kur susitiksime su Panevėžio miesto ir rajono dalyviais Panevėžio "Saulėtekio" vidurinėje mokykloje. Vėlaiu tą pačią dieną vyksime į Pasvalį, kur susitiksime su projekto dalyviais "Svalios" pagrindinėje mokykloje.

Taip pat planuojame susitikimus Utenos ir Šiaulių apskrityse.

Džiaugiamės galėdami susipažinti su tiek daug aktyvių bei neformaliam švietimui neabejingų žmonių ir kviečiame atvykti į susitikimus.

Iki malonaus!

Veiklos vykdomos įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK ("Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse"), kurį administruoja švietimo mainų paramos fondas.

 

<< Atgal