Naujienos
Startuoja projektas

 Gerbiamieji,

Informuojame, kad Švietmo mainų paramos fondui teiktas projektas "Pilečio žadintuvas" buvo patvirtintas ir pradėtas vykdyti pasirašius su fondu sutartis.

Projektą rengė ir pateikė fondui ūkio subjektų grupė "Kūrybinė integracija", kurią atstovauja VšĮ "Menų ir mokymo namai" kartu su partneriu VšĮ "Nacionalinis socialinės integracijos institutas".

 

Šis projektas prisidės prie trijų šalies apskričių - Kauno, Panevėžio ir Utenos ugdymo įstaigų švietimo būklės gerinimo procesų. Projektas "Pilečio žadintuvas" bus vykdomas siekiant įgyvendinti švietimo programą "Pileitinis ir tautinis vaikų švietimas Lietuvos Respublikos miestų ir kaimų vietovėse, taikant neformaliojo ugdymo metodus".

Šio projekto metu bus dalinamasi pasaulinį pripažinimą įgavusiais inovatyviais ir Lietuvoje populiarėjančiais metodais: Forumo teatru, Gyvąja biblioteka, Bendraamžių švietimu, Socialinėmis intervencijomis, Kino edukacija. Įgalinsime juos taikyti ir taip mažinti patyčias, kelti pilietiškumą bei spręsti kitas mokyklos bendruomenei aktualias problemas.

VšĮ "Menų ir mokymo namai"

Direktorė Rimanta Vaičekonytė

VšĮ "Nacionalinis socialinės integracijos institutas"

Direktorė Neringa Jurčiukonytė

"Kūrybinės integracijos" komanda

Veiklos vykdomos įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK ("Neformalaus švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse"), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

 

<< Atgal