Naujienos
Projekto "Teatras - integracijos į darbo rinką repeticija" eksperimentinio darbo etapas Lietuvoje baigiasi

Šiuo metu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Islandijoje vykdomas projektas "Teatras - sėkmingos integracijos į darbo rinką repeticija". Projektą koordinuoja Viešoji įstaiga "Menų ir mokymo namai", remia Nordplus Adult. 

2016 vasario 25 dieną Rimanta ir Virginija, iš projektą koordinuojančios organizacijos "Menų ir mokymo namų" lankėsi partnerių SOPA organizuojamoje projekto veikloje, paskutiniame susitikime su grupe. Partnerių darbas buvo įvertintas kaip itin profesionalus, kūrybingas. SOPA atstovės teigė, kad naujai išmokti metodai gerokai praturtino jų įprastinį darbą, atvėrė naujas perspektyvas, tad jos neabejotinai ketina naudoti šiuos interaktyvius Augusto Boalio Engiamųjų teatro metodus ir ateityje. 


Dalyviai taip pat turėjo galimybę įvertinti dalyvavimo projekte naudą. Štai keli atsiliepimai:

- Pamatėme, kad pirmiausia turime save gerbti. Patiko Forumo teatras - nelaukiau tokios reakcijos į mano pasiūlytą epizodą, tiek nuomonių, emocijų. 
- Man kaip visada visi užsiėmimai labai patinka, kažką sužinai apie save, savo savybes, gauni įvertinimą iš šono. 
- Situacijos (Forumo teatro) labai naudingos, pamačiau, kaip galima reaguoti.
- Pagrindas labai geras, bet galėtų būti ilgesnis, mielai ateitume daugiau dienų per savaitę. 
- Vienintelė galimybė išeiti iš bedarbio režimo, supranti, kad esi ne vienas su šita problema.
- Judi darbo paieškos link.
- Kaip visada naudinga, naujų dalykų išmokau, žaidimas, kurį žaidėme pradžioje susijęs su savijauta atėjus į naują kolektyvą, kai neaišku, kas vyksta. 
- Prisistatymas labai naudingas, mokaisi save pateikti tinkamai, reikėtų kad ir pačiam tai toliau bandyti. Forumo teatras - bent teoriškai išmokau, ką gali pakeisti atsidūrus tokioje situacijoje, manau, kad nebe taip pasimesčiau. 
- Aš labai sužavėta, euforijoje nuo šitos programos. Iš pradžių nesupratau, kam tie žaidimai, bet jau nuo antro supratau ir pradėjau laukti - o kas dar? Forumo teatro situacijos - matai, kaip keičiantis žmogui, keičiasi ir situacija - viskas yra tavo rankose. Bendravimas - tai dviejų žmonių žaidimas, buvo labai naudinga. 
- Labai geros moderatorės - savo darbo entuziastės, matosi, kad ne šiaip sau dirbate, o esate savo vietoje. 
- Mes tarybiniai užplakti žmonės, dar nesuprantame, kad nusipelnome pagarbos iš darbdavių.
- Labiausiai patiko vaidybinė situacija, kai reikėjo skambinti darbdaviui. 
- Didelė vertė - palaikymas. Ankstesniame darbe buvau labai nuvertinta, bet dabar matau, kad mes save labai nužeminam, o čia "trinkteli per galvą", parodo, ką turi gero. Atrandu savo gebėjimus, suprantu, kiek visko esu padariusi. 

Daugiau nuotraukų:
http://forumoteatras.lt/vykdomi-projektai/teatras-darbo-paieskos-repeticija/galerija/menu-ir-mokymo-namai-sopa-uzsiemime-284.htm

<< Atgal