Naujienos
Projekto “Jaučiu ir bendrauju: teatro ir dailės duetas” gerosios patirties leidiniai!

Kviečiame peržvelgti Šiaulių Universitetinės gimnazijos, Viešosios įstaigos Menų ir mokymo namai ir Šiaulių Dailės galerijos kartu įgyvendinto projekto “Jaučiu ir bendrauju: teatro ir dailės duetas” gerosios patirties leidinį-
 

  https://sugimnazija.lt/dokumentai/Veiklos/Geroji-patirtis-2022-1.pdf

 

Projekto eiga ir dalyvių refleksijos užfiksuotos specialiame vaizdo filmuke-
 

https://www.youtube.com/watch?v=DfdBxc_k_tI

 

Leidinyje apibendrinama viso projekto metu gauta patirtis, svarbiausios temos ir veiklos, pristatomas Forumo teatro metodas ir jo galimybės ugdant socialines ir emocines kompetencijas, vaikams kylantys sunkumai ir galimi jų sprendimo būdai. Trumpai pristatomas gimnazijoje organizuotas  jaunuolių socialinių-emocinių sunkumų tyrimas, jo rezultatai, kuriais vėliau buvo remiamasi organizuojant veiklas su jaunimu ir kuriant Forumo teatro etiudus. Leidinyje atskleidžiama, kodėl tiek vaikams, tiek suaugusiesiems yra svarbu ugdyti psichologinį atsparumą (o kartu su juo ir emocines bei socialines kompetencijas) ir kaip tai susiję su Forumo teatru. Taip pat pristatomi Forumo teatro žaidimai, pratimai ir veiklos, kurios gali būti taikomos kiekvienoje ugdymo įstaigoje. 

Projektas finansuojamas Visuomenės Sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija kartu su projekto vykdytojais ir partneriais.

<< Atgal