Naujienos
Projekto "Augu pats - auginu kitą. III" pabaiga

Projektas „Augu pats – auginu kitą: Jaunų žmonių asmeninių, socialinių ir kultūrinių kompetencijų ugdymas mažesniuose Lietuvos miestuose. III dalis“ buvo vykdomas 2017 metais. Projektą organizavo ir vykdė Viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“, finansavo Lietuvos kultūros taryba kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir VšĮ „Menų ir mokymo namai“. Tai – 2015 ir 2016 metais vykdytų projektų tęsinys. 
2017 metais projekte „Augu pats – auginu kitą. III dalis“ dalyvavo mažesniųjų Lietuvos miestelių ugdymo įstaigos, siekiant, kad interaktyvūs metodai, patrauklūs socialinių problemų sprendimo būdai pasiektų ir ne didžiuosiuose miestuose esančias mokyklas. Šiame etape dalyvavo:
·         Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija;
·         Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija;
·         Prienų „Žiburio“ gimnazija;
·         Elektrėnų „Versmės“ gimnazija;
·         Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazija.

Projekto metu kiekvienoje mokykloje atlikome anketinį tyrimą, padėjusį aiškiau įvertinti mokyklos patiriamus sunkumus ir turimus resursus, įvykdėme dvejus mokymus mokyklų lyderiams. Jų metu diskutavome apie aktualias socialines problemas, mokėmės Vaizdinių teatro ir Forumo teatro metodų, o galiausiai kartu su moksleiviais ir darbuotojais parodėme jų pačių sukurtus Forumo teatro etiudus mokyklų bendruomenėms. 
Visą projekto patirtį rasite apibendrintą čia:
/images/files/files/Geroji%20patirtis%20Augu%20pats%20III.pdf
 

<< Atgal