Naujienos
"Piliečio žadintuvas" skambės devyniose Lietuvos apskrityse

 Gerbiamieji,

informuojame, kad pasrašytos visos 9 sutartys su ŠVIETIMO MAINŲ PARAMOS FONDU dėl projekto "Piliečio žadintuvas". Projektą rengė ir pateikė fondui ūkio subjektų grupė "Kūrybinė integracija", kurią atstovauja VšĮ "Menų ir mokymo namai" kartu su partneriu VšĮ "Nacionalinis socialinės integracijos institutas".

Šis projektas prisidės prie 9 Lietuvos apskričių - Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Telšių, Tauragės ir Utenos - ugdymo įstaigų neformalaus švietimo būklės gerinimo procesų. Projektas "Piliečio žadintuvas" vykdomas siekiant įgyvendinti švietimo programą "Pilietinis ir tautinis vaikų švietimas Lietuvos Respublikos miestų ir kaimų vietovėse, taikant neformaliojo ugdymo metodus".

Projekto metu bus dalinamasi pasaulinį pripažinimą įgavusiais inovatyviais ir Lietuvoje populiarėjančiais metodais: Forumo teatru, Gyvąja Biblioteka, Bendraamžių švietimu, Kino edukacija. Įgalinsime taikyti kai kuriuos metodus ir taip mažinti patyčias, kelti pilietiškumą bei spręsti kitas mokyklos bendruomenei aktulias problemas.

"Kūrybinės integracijos" komanda:

VšĮ "Menų ir mokymo namai" direktorė Rimanta Vaičekonytė

VšĮ "Nacionalinis socialinės integracijos institutas" direktorė Neringa Jurčiukonytė

Veiklos vykdomos įgyvendinant Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojamą projektą TAPK  ("Neformaliojo švietimo paslaugų rėmimo sistemos sukūrimas savivaldybėse"), kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<< Atgal