Naujienos
Konferencija "Gyvybės vertė jaunimo akimis" Pasvalio P. Vileišio gimnazijoje

2013 metų lapkričio 29 dieną Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko konferencija "Gyvybės vertė jaunimo akimis". Konferencoje jaunimas dirbo keturiose sekcijose: 

"Žmogaus silpnybių psichologija: kai pavergia žalingi įpročiai". Seminarą vedė psichologė - psichoterapeutė Lina Jurkšaitė - Pačėsienė. 

"Bendravimo stiprinimas ir problemų sprendimas (naudojami A. Boalio Vaizdinių teatro ir Forumo teatro metodai)". Seminarą vedė Forumo teatro specialistė Rimanta Vaičekonytė ir psichologė Virginija Skučaitė. 

"Kaip atrasti gyvenimo džiaugsmą?". Seminarą vedė Pumpėnų parapijos klebonas Domingo Avellaneda.

"Paauglystės kryžkelės: kaip įveikti sunkumus? (naudojami aktyvūs psichodramos metodai)". Seminarą vedė Panevėžio Pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė Diana Danytė. 

Forumo teatro sekcijoje šį kartą buvo gausu dalyvių ir galime tik pasidžiaugti, kad didelė grupė buvo tokie tolerantiški vieni kitiems, atidžiai vieni kitų klausėsi, pozityviai reagavo vieni į kitus. Tokia grupė - džiaugsmas kiekvienam vedančiajam! :-)Užsiėmimo metu Vaizdinių ir Forumo teatro pagalba kūrėme etiudus jaunimui aktualiomis temomis ir vėliau vieną jų demonstravome likusiems konferencijos dalyviams ir kvietėme publiką diskutuoti bei siūlyti, kaip būtų galima išspręsti situaciją. Žiūrovai susitvarkė puikiai! Rasti sprendimai buvo kūrybiški, originalūs ir verčiantys susimąstyti. Vėliau ir visi likę konferencijos dalyviai turėjo progą išbandyti Vaizdinių teatro metodą, kurio metu mokėsi savo kūnu parodyti tai, ką paprastai išreiškia žodžiais ir scenoje vien tik kūnais ir išraiškomis bandė pavaizduoti įvairias situacijas, iš kurių kelios buvo "atgaivintos" ir "įgarsintos". Dalyviai taip pat išbandė Trumpiausią Forumo teatrą pasaulyje. Norime palikti intrigą ir nepasakosime, kas tai yra - tikiuosi kada nors susitiksime ir turėsite progą išbandyti tai patys! 

<< Atgal