Naujienos
Įspūdžiai iš konferencijos-spektaklio "Engiamųjų teatro metodai Lietuvoje", 2014 birželio 5

2014 metų birželio 5 dieną įvyko ketvirtoji projekto „Naujų Engiamųjų teatro metodų integravimas į Lietuvos NVO veiklas“ viešinimo konferencija. Projektą vykdo viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“, remia Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programa bei VšĮ „Menų ir mokymo namai“. Jos metu įvairioms visuomenės grupėms pristatomi Augusto Boalio Engiamųjų teatro metodai.
 
Kiekvienoje konferencijoje naudojamas žymiausias Engiamųjų teatro metodas – Forumo teatras bei pasirenkamas vienas iš mažiau paplitusių metodų, kuris išsamiau pristatomas. Šį kartą tai buvo Įstatymų leidybos teatras. Konferencijos auditoriją šį kartą sudarė žmonės, kurie ir patys nėra abejingi teisingumui. Už šiltą priėmimą dėkojame Vilniaus policijos klubui vaikams ir jaunimui bei Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus viršininkei Nomedai Cibarauskienei ir specialistei Jolitai Lamauskienei didelis ačiū už visokeriopą pagalbą organizuojant konferenciją.
 
Projektą, jo eigą, rėmėjus, pasiektus rezultatus pristatė projekto koordinatorė, psichologė Virginija Skučaitė. Savanoriai Vilniaus Simono Daukanto gimnazijos moksleiviai suvaidino tris situacijas, su kuriomis galima dirbti taikant tiek Forumo teatro, tiek ir Įstatymų leidybos teatro metodus. Publika labai aktyviai reagavo į situacijas, diskutavo, siekė išsamiai ir visapusiškai suprasti kiekvieno situacijos dalyvio gyvenimo istoriją bei elgesio motyvaciją. Specialistai atpažino nemažai momentų iš savo darbo, o konferencijoje taip pat dalyvavę jaunieji policijos rėmėjai galėjo pasidalinti panašia patirtimi iš savo bei bendraamžių gyvenimo.
 
Konferencijos pabaigoje sveikinimo bei padėkos žodį tarė Viešosios įstaigos „Menų ir mokymo namai“ direktorė Rimanta Vaičekonytė. 

Nuotraukos: http://forumoteatras.lt/integravimas-i-lietuvos-nvo-veiklas/galerija/ispudziai-is-konferencijos-spektalio-engiamuju-teatro-metodai-lietuvoje-2014-birzelio-5-245.htm

<< Atgal