Naujienos
Baigiamoji projekto konferencija Vilniuje

2016 metų gruodžio 1 dieną įvyko baigiamoji projekto "Teatras - sėkmingos integracijos į darbo rinką repeticija" baigiamoji konferencija. Į ją atvyko visi projekte dalyvavę partneriai:
“MTÜ Foorumteater” iš Estijos
“Izglītības inovāciju pārneses cents” iš Latvijos,
Socialinė įdarbinimo agentūra SOPA iš Lietuvos
“Furðuleikhúsið” iš Islandijos

Sėkmingai įgyvedinus projektą pasveikino psichologė Jonė Sikorskienė, recenzavusi projekto rėmuose išleistą metodinę medžiagą. Pranešimą tema "Tarptautinių suaugusiųjų švietimo projektų idėjų sklaida" skaitė ŠMPF (Švietimo mainų paramos fondas) projektų koordinatorė Edita Trečiokienė. Lietuvos darbo biržos darbo rinkos ir užimtumo rėmimo politikos įgyvendinimo departamento direktorė Inga Liubertė pristatė pranešimą apie įsitvirtinimo darbo rinkoje galimybes. 

Viešoji įstaiga "Menų ir mokymo namai" kartu su projekto partneriais pristatė projekto idėjas, eigą ir rezultatus, o projekte dalyvavę tikslinės grupės atstovai (darbo ieškantys asmenys) ir Simono |Daukanto gimnazijos moksleiviai susirinkusiems žiūrovams suvaidino Forumo teatro etiudą bedarbystės ir papildomų jos sukeltų problemų tema. 

Daugiau nuotraukų iš renginio:
http://forumoteatras.lt/vykdomi-projektai/teatras-darbo-paieskos-repeticija/galerija/baigiamoji-projekto-konferencija-vilniuje-302.htm


 

<< Atgal