Naujienos
Baigiamieji projekto "Naujų Engiamųjų teatro metodų integravimas į Lietuvos NVO veiklas" renginiai
2014 m. birželio 12 d.  Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmuose įvyko baigiamasis, penktas spektaklis-konferencija "Engiamųjų teatro metodai Lietuvoje” "gyvai" pristatantis A. Boalio sukurtus Engiamųjų teatro metodus.
Didelį norą dalyvauti konferencijoje pareiškė Naujasis Neįgaliųjų teatras ir Vilniaus Antaklanio vaikų globos namai, kurie susidomėjo šiais metodais ir spektaklio metu buvo itin aktyvūs dalyviai.
Konferencijos pradžioje sveikinimo ir padėkos žodį tarė Neįgaliųjų Naujojo teatro programų koordinatorė Monika Nemanytė ir
Vilniaus Antakalnio vaikų  socialinės globos namų direktorė Elvyra Lotc.
Konferencijos pradžioje buvo pristatytas projektas "Naujų Engiamųjų teatro metodų integravimas į Lietuvos NVO veiklas", kurį pristatė projekto koordinatorė Virginija Skučaitė. Spektaklio diskusiją vedė psichologė Austėja Beinartaitė. Jauniesiems aktoriams, Vilniaus Simono Daukanto savanoriams demonstruojant Forumo teatro metodą, aktyviai diskutavo ir vaidino Vilniaus Antaklanio vaikų globos namų auklėtiniai.
Pabaigoje padėkos žodį tarė projekto vadovė Rimanta Vaičekonytė, padėkodama rėmėjams, dalyviams ir visiems prisidėjusiems prie projekto įgyvendinimo ir metodų sklaidos Lietuvoje. Dalyviams buvo įteiktos, Lietuvoje pirmą kartą išleistos trys A.Boalio knygos ir "Interaktyvi metodika".
Dar kartą visiems dėkojame už dalyvavimą projekto veikloje.
Baigiamasis projekto renginys bus birželio 19-20 d. viešbutyje  "Panorama" Vilniuje, kuriame vyks antrieji praktiniai mokymai NVO darbuotojams. Mokymuose dalyvaus 50 NVO atstovų iš visos Lietuvos. Mokymų dalyviai galės praktiškai išbandyti metodus, bei daugiau sužinoti apie jų pritaikymo galimybes.Linkime jiems sėkmės ir gero laiko!


<< Atgal