Naujienos
Jauno kūrėjo forumas
Mūsų partneriai Vaikų ir jaunimo filmų festivalis (www.kidsfestival.lt) kviečia visus kuriančius žmones į Jauno kūrėjo forumą! 


KVIETIMAS
Kas : Jauno kūrėjo forumas.
Kada : 2015 m. Spalio 10 d. šeštadienį nuo 11 val. Vilniuje
Kam : Visiems kuriantiems ir ieškantiems bendraminčių. Domiesi fotografija, rašai tekstus, pieši ar kuri filmus? O gal dar tik sukasi galvoje būsimo filmo idėja, bet trūksta komandos, bendraminčių? O gal šiaip įdomu pastebėti iš šalies ir susipažinti su kinu ? Atvažiuok ir dalinkis idėjomis, rask bendraminčių, mokykis iš profesionalų, tiesiog būk kartu. Dalyviai : visi besidomintys menu, kūryba, (ne)kuriantys filmus moksleiviai, studentai.
Programa :
11 val. Filmo „Anna turns 14“ ( Švedija, Gvatemala) peržiūra ir kūrybinės dirbtuvės su režisiere Shari Sabel Strandmark, Švedija. Vilniaus mokytojų namų Svetainė ( Vilniaus g. 39, Vilnius).
13 val. Filmo „Problemų tvarkytojas“ ( Lietuva) peržiūra ir susitikimas su režisieriumi Mariumi Pocevičiumi. Vilniaus mokytojų namų Svetainė ( Vilniaus g. 39, Vilnius).
16 val. Filmo „Nebyliųjų balsai“ ( JAV) peržiūra ir susitikimas su režisieriumi Maximón Monihan, JAV.( Kino teatras PASAKA, Šv. Ignoto g. 4/3, Vilnius)
19 val. Jaunimo sukurtų filmų peržiūros, diskusijos, naujų idėjų generavimas ir bendraminčių paieška Vilniaus mokytojų namų Svetainė ( Vilniaus g. 39, Vilnius).
Registracija būtina.
Į forumą registruotis ir filmus siųsti sleepy.egle@gmail.com Informacija registracijai :
Vardas Pavardė Telefonas El.paštas Dalyvausiu visą dieną
Informacija tel. 867752036
P.S organizatoriai pasilieka teisę koreguoti programą.

<< Atgal